Kasy fiskalne dla lekarzy i nie tylko!


Kasy fiskalne dla lekarzy, przychodni Od 1 maja 2011 r. m.in. lekarze będą musieli stosować kasy fiskalne do ewidencji sprzedawanych usług.
Rozporządzenie ma wejść w życie 1 stycznia 2011 r.

Nowe grupy podatników, dla których przewidziano kasy fiskalne będą mogły korzystać z obowiązującego obecnie zwolnienia do końca kwietnia 2011 r. Kasy w gabinetach lekarskich pojawią się więc najpóźniej 1 maja 2011 r.

Podstawa prawna:
Rozporządzenie z 26 lipca 2010 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących (podpisane przez ministra finansów, nieopublikowane w Dzienniku Ustaw).

Źródło: Dziennik Gazeta Prawna Artykuł z dnia: 2010-08-07

 

W celu przybliżenia Państwu informacji na temat stosowania kas fiskalnych w gabinetach lekarskich, proponujemy zapoznanie się z artykułem Gazety Lekarskiej.

artykuł bezpłatny: http://gazetalekarska.pl(...)n201008.pdf
kasa dla lekarza

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kas fiskalnych dla lekarzy, gabinetów lekarskich, przychodni itp.:


Kasy fiskalne dla lekarzy
i nie tylko
kasa fisalna dla lekarzy Elemis Mikro Plus
Kasa fiskalna nowej generacji, produkowana przez firmę Telestar. Uniwersalne MIKRO PLUS spełnia zadania kasy stacjonarnej, jednocześnie świetnie spisując się jako kasa przenośna.

kasa fiskalna do gabinetu lekarskiego Milano
Kasa fiskalna APOLLO MILANO należy do rodziny przenośnych kas rejestrujących. Odznacza się funkcjonalnością i łatwością obsługi. Szeroka gama portów komunikacyjnych pozwala na współpracę z wieloma urządzeniami peryferyjnymi.

kasa fiskalna dla lekarza Elemis Piko
Kasa PIKO została przygotowana z myślą o wszystkich, którzy ze względu na specyfikę swojej działalności potrzebują urządzenia małego i łatwego do przenoszenia czy przewożenia.

lekarze kasa fiskalna Posnet Bingo
Posnet BINGO to trwała, niezawodna i funkcjonalna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w małych i średnich placówek handlowych. Współpracuje ze wszystkimi urządzeniami wspomagającymi pracę na stoisku sprzedaży: komputerem i szufladą

kasy fiskalne dla lekarzy Elzab Delta
Kasy ELZAB Delta i ELZAB Delta LUX szczególnie polecane są do średnich i dużych placówek handlowych i usługowych, jak również dla klientów planujących rozbudowę stanowisk sprzedaży i ich integrację w sieć kontrolowaną przez komputer.