Oprogramowanie  mMedica mMedica to rozwiązanie, które zaspokoi potrzeby zarówno tych, dla których głównym zadaniem, jakie ma realizować program, są rozliczenia z NFZ, jak i tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają przyspieszenie i wspomaganie obsługi pacjenta oraz tworzenie dokumentacji medycznej. mMedica to program stworzony przez specjalistów w swojej branży. Funkcje obsługi rozliczeń z NFZ projektowali i tworzyli specjaliści od rozliczeń i statystycy. Projektowanie części związanej z obsługą medyczną powierzyliśmy lekarzom. Pracownicy służby zdrowia uczestniczyli również w projektowaniu i weryfikacji interfejsu. Natomiast współpracą z bazą danych i techniczną stroną projektu zajęli się informatycy.
office Microsoft Office Professional 2010 to kompleksowy pakiet oprogramowania i pomocy technicznej ułatwiający prowadzenie firmy i wspomagający jej rozwój. Pakiet ten zawiera: wszechstronne narzędzia poczty e-mail i planowania w programie Outlook, zaawansowane funkcje zarządzania informacjami i danymi w programach Excel oraz Access, a także profesjonalne narzędzia marketingowe w programie Publisher. Razem z pakietem jest oferowany roczny dostęp do pomocy technicznej w dowolnym momencie.
norton antywirus Oprogramowanie antywirusowe Norton AntiVirus 2010PL w wersji BOX, które będzie chronić Twój komputer. Podstawowa ochrona: Blokowanie wirusów, robaków internetowych, koni trojańskich, botów, narzędzi typu „rootkit” oraz programów typu „spyware” Szybkie aktualizacje co 5–15 minut zapewniające najbardziej aktualną ochronę. Technologia oparta na sztucznej inteligencji ułatwia i przyspiesza skanowanie oraz ogranicza jego częstotliwość Bezpłatne wsparcie telefoniczne, za pośrednictwem poczty e-mail lub przez rozmowę internetową. Automatyczne znajdowanie i rozwiązywanie typowych problemów z komputerem
windows7 System Windows 7 Professional wytycza drogę do sukcesu. Można w nim uruchamiać wiele programów biznesowych przeznaczonych dla systemu Windows XP, korzystając z narzędzia Windows XP Mode, a dzięki automatycznym kopiom zapasowym można łatwo odzyskiwać dane w sieci domowej i firmowej. Funkcja dołączania do domeny pozwala na łatwe i bezpieczne nawiązywanie połączeń z sieciami firmowymi. W połączeniu z funkcjami rozrywki znanymi z wersji Windows Home Premium jest to doskonały wybór do zastosowań domowych i biznesowych.