Sprzęt komputerowy, urządzenia drukujące


W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalny sprzęt komputerowy przystosowany dla kankretnego użytkownika. Komputery montowane są na zamówienie po konsultacji z odbiorcą.

Dostarczamy wszelkiego rodzaju urządzenia drukujące:
 • drukarki, urządzenia wielofunkcyjne atramentowe
 • drukarki, urządzenia wielofunkcyjne laserowe
 • drukarki etykiet
 • drukarki przenośne / mobilne
 • drukarki igłowe
 • faksy, kopiarki, plotery
sprzęt komputerowy

 

notebook, latop dla lekarzy Komputery przenośne: notebooki, laptopy i netbooki. Dobierane do konkretnych wymagań danego użytkownika, z zainstalowanym oryginalnym systemem Microsoft Windows XP/Vista/7 lub Linux.
drukarka przenośna dla lekarzy Drukarki mobilne / przenośne, działające także na wbudowanej bateri. Lekkie, zminiaturyzowane drukarki zostały przygotowane z myślą o wszystkich, którzy ze względu na specyfikę swojej działalności potrzebują urządzenia małego i łatwego do przenoszenia czy przewożenia.
komputer Zestawy komputerów osobistych, przeznaczone do pracy z specjalistycznym oprogramowaniem. Komputery przystosowywane do potrzeb użytkownika z instalowanym oryginalnym systemem Microsoft Windows XP/Vista/7 lub Linux.
drukarka etykiet Drukarki etykiet umożliwiają łatwe drukowanie dużych wolumenów etykiet spełniających wszystkie specjalne wymagania, na przykład zawierających kody kreskowe, logo i ikony. Proste połączenie drukarki przez port USB z komputerem daje dostęp do jej dodatkowych funkcji. Tworzenie etykiet na wszystko, czego tylko potrzebujesz, usprawnianie i porządkowanie środowiska pracy nie będzie dla Ciebie już żadnym problemem.
kopiarka dla przychodni Urządzenia wielofunkcyjne oraz kopiarki to kompaktowe urządzenia zapewniające drukowanie, kopiowanie i skanowanie oraz funkcję faksowania i pełne możliwości pracy sieciowej w jednym systemie. Wybrane modele posiadają dodatkowo opcję druku dwustronnego.
Niszczarki dokumentów niewielkich rozmiarów zapewniające podwyższony stopień zabezpieczenia niszczonych dokumentów - DIN 4.
Bezpieczne i przyjazne dla środowiska - dzięki osobnym szczelinom i koszom na dokumenty i inne nośniki umożliwia segregację odpadów. Super ciche - tylko 44dB. Technologia Safe Sense zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.